Auta do 20 tysięcy złotych

20 tysięcy złotych to już całkiem niezła suma, z którą poszukiwania samochodu mogą stać się dużo prostsze (ze względu na duży wybór). Skup aut to miejsce doskonałe, aby znaleźć odpowiednią propozycję zgodną z naszymi oczekiwaniami i grubością portfela. 😉 Jakie auta możemy znaleźć w tej cenie, który skup samochodów wybrać w mieście Poznań oraz o czym warto pamiętać przy zakupie samochodu? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym tekście.

20 tysięcy złotych

Auto do 20 tysięcy złotych

Samochodów, które można kupić za kwotę 20 tysięcy złotych jest naprawdę dużo. Wystarczy poszukać – wszędzie znajdzie się oferty w tej kategorii cenowej. Warto jednak wiedzieć, które z nich mają największą szansę spełnić nasze oczekiwania. Dobrymi samochodami, które można zakupić za 20 000 złotych są m.in.:

  • BMW Seria 1, produkowany od 2004 roku (od tej pory z fabryki wyszło już ponad milion egzemplarzy). Jest to jeden z najpopularniejszych modeli tej marki.
  • BMW Seria 5 E60, ten model produkowany był w latach 2003-2010 i również odniósł ogromny sukces na rynku.
  • Renault Megane III, to trzecia generacja popularnych, francuskich samochodów. Produkowany był jeszcze stosunkowo do niedawna, bo zakończył produkcję w roku 2016.
  • Alfa Romeo MiTo, produkowany od roku 2008, jest najmniejszym samochodem marki. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo popularne i doceniane.
  • Skoda Fabia II, druga generacja wspaniałej Skody Fabii produkowanej od 1999 roku. W 2007 roku Scoda Fabia zdobyła tytuł Samochodu Roku.
  • Renault Laguna, kolejny bestseller francuskiej marki. Ostatnia generacja miała swój debiut w 2007 roku.

Czym są skupy aut?

Są to firmy, które bardzo intensywnie działają na rynku wtórnym pojazdów. Zakupują one od osób prywatnych samochody (oczywiście po uprzednim, bardzo dokładnym sprawdzeniu stanu pojazdu i prześledzeniu jego historii), przygotowują je do sprzedaży i czekają na odpowiedniego kupca. Skupy bardzo dbają o jakość wystawianego towaru – od tego zależy bowiem sukces firmy i dobre opinie o niej. Osoby pracujące w tego typu przedsiębiorstwach są zazwyczaj pasjonatami i można liczyć na ich profesjonalną pomoc przy wyborze samochodu. Niekiedy skupy aut oferują też dodatkowe usługi, takie jak sprzedaż ubezpieczeń bądź auto-kosmetyka.

Wielkopolska – najlepszy skup aut

Wybór skupu jest bardzo ważny. Stawiając na dużą firmę możemy mieć pewność sporego wyboru i dobrych cen. Pewnikiem jest również wysoka jakość oferowanych aut, ponieważ to świadczy o jakości samego skupu. Jeżeli jest on wysoko oceniany – będzie się rozwijał dzięki stałym klientom i ich poleceniom. Przykładem dobrego skupu z tradycjami, gdzie jakość stawiana jest na pierwszym miejscu, jest Moto-Home. Pracujący tam ludzie posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie dzielą się z zainteresowanymi osobami. Każda usługa wykonywana jest w sposób profesjonalny, nie pozostawiający wątpliwości, że współpracuje się z poważnymi ludźmi.

Co jest ważne przy zakupie samochodu?

Jeżeli nie chcemy korzystać z usług skupu aut to przynajmniej zachowajmy spokój i nie rzucajmy się na pierwszą, lepszą interesującą nas ofertę. Propozycji sprzedaży samochodów na rynku wtórnym jest mnóstwo, warto jednak przyjrzeć im się dokładnie. Szczególnie, że 20 tysięcy złotych to spora kwota a nieuczciwych handlarzy niestety nie brakuje. Nie chcemy przecież zainwestować tak dużych pieniędzy w pojazd, który okaże się niesprawny bądź dużo bardziej zużyty niż zostało to przedstawione przez sprzedawcę. Co jest zatem najważniejsze? Trzeźwe, chłodne myślenie, którego nie przyćmiewa radość i podniecenie z zakupu nowego samochodu. Zanim zdecydujemy się podpisać umowę musimy wziąć pod lupę oferowane nam auto. Najlepszym na to sposobem jest jazda próbna – najlepiej prosto do zaufanego mechanika, w celu dokładnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu.

Skupy samochodów są bardzo dobrym miejscem, gdzie nie tylko znajdziemy godne uwagi modele w cenie 20 tysięcy złotych, ale także możemy być pewni, że będą one w dobrym stanie technicznym. Warto zatem bardzo gruntownie przemyśleć to, czy chcemy szukać pojazdu na własną rękę.

Chcesz kupić używane auto w dobrej cenie?
Zadzwoń teraz!
 +48 880 805 804

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *