×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Dzierżoniów

  Chociaż prowadzony przez nas skup aut jest zlokalizowany w mieście Poznań, to obszarem naszej działalności jest również Dzierżoniów. Skupujemy samochody bez względu na stan techniczny i wizualny, zarówno od firm, jak i od klientów indywidualnych z Dzierżoniowa. Za każdy odkupiony pojazd oferujemy gotówkę do ręki bądź przelew na konto. Nasz skup aut działający na obszarze miasta Dzierżoniów, stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które chcą szybko, legalnie i bezproblemowo sprzedać swój samochód. Odkupujemy zarówno pojazdy w dobrym stanie technicznym, jak i auta skorodowane, zniszczone oraz bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Wyjątkiem są jedynie pojazdy przeznaczone do likwidacji (na złom, na części, do kasacji).

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Dzierżoniowie

  Do naszego skupu aut przyjmujemy także samochody dostawcze oraz motocykle. Jako sprawdzony skup aut prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Wszystkim naszym klientom z Dzierżoniowa oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem bądź zarejestrowaniem pojazdu. Każda transakcja zrealizowana w naszym skupie samochodów w Gnieźnie to gwarancja otrzymania faktury VAT lub umowy kupna-sprzedaży, stosownego dokumentu potwierdzającego sprzedaż pojazdu. Nasz skup samochodów pozostaje do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przysłać do Państwa lawetę po odbiór auta uszkodzonego, skorodowanego bądź powypadkowego.

  Skup aut – Dzierżoniów. Konkurencyjne ceny

  Jeżeli więc mieszkasz na terenie Dzierżoniowa i posiadasz stary samochód lub też taki, który uległ wypadkowi i chciałbyś sprzedać go z zyskiem, możemy Ci to umożliwić. Oferujemy atrakcyjne ceny skupu aut, dzięki długoletniej obecności na rynku i bogatemu doświadczeniu. Zapraszamy więc wszystkie osoby zainteresowane do kontaktu w celu omówienia szczegółów sprzedaży auta w naszym skupie. Przygotowujemy za naszych Klientów wszelkie dokumenty – po to, byście mogli cieszyć się niespotykanym dotąd komfortem sprzedaży samochodu w profesjonalnym, całkowicie legalnym skupie.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Cieszymy się pozytywnymi opiniami

  Wiemy, że bezpieczeństwo w transakcjach polegających na kupnie i sprzedaży samochodu są dla Ciebie najważniejsze, dlatego nasz skup aut działający również w mieście Dzierżoniów gwarantuje Ci całkowicie legalną formę oddania samochodu do skupu. Nie musisz obawiać się, że będziemy sztucznie zaniżać cenę Twojego auta oraz że nie wypełnimy niezbędnych formalności. Co więcej, Twoje auto nie musi nawet posiadać ważnego OC. To niezwykle wygodne, prawda? Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twój kontakt!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.