Komis samochodowy Poznań woj. wielkopolskie

Nie masz czasu na sprzedaż swojego auta a ceny w skupie nie są dla ciebie satysfakcjonujące? Ta oferta jest właśnie dla ciebie ! Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży samochodów proponujemy najlepsze warunki, jesteśmy liderem na rynku a nasz punk sprzedaży jest bardzo wysoko oceniany! Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz merytoryczne dzięki czemu transakcja w naszym komisie jest bezpieczna dla ciebie jak również nowego nabywcy twojego auta.

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż samochodu naszym specjalistom?

  • przygotowanie twojego auta do sprzedaży (mycie, pranie, woskowanie) jest w cenie prowizji
  • prowizja jest ustalana indywidualnie na poziomie 5-10% od ceny pojazdu (minimum 1000 zł)
  • umowa komisowa trwa 30dni jeśli auto nie zostanie sprzedane nie ponosisz żadnych kosztów

Sprzedaż pojazdu na własną rękę jest trudna

Sprzedaż samochodu w obecnym momencie kiedy rynek jest bardzo nasycony nie jest prosta, potencjalny nabywca ma bardzo duży wybór w zakupie swojego nowego auta przez co przygotowanie samochodu do sprzedaży i profesjonalna obsługa są bardzo ważne. Współpracujemy z wszystkimi największymi portalami ogłoszeniowymi w Polsce, udostępniamy sprzedawane pojazdy na: naszej stronie www, Fanpage na Facebooku, MarketPlace FB, Grupy FB, Google Moja Firma, YouTube, Instagram.

Interesuje Cię sprzedaż auta w komisie? Świetnie trafiłeś prowadzimy komis samochodowy Poznań ! Nasza firma działa na rynku od 2013 r. dzięki czemu posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów o czym świadczą świetne opinie. Nie masz czasu na sprzedaż auta we własnym zakresie ? usługa: pomoc w sprzedaży Aut Poznań jest skierowana właśnie dla ciebie. Sprzedaż samochodów to nasza praca codzienna co pozwoli uzyskać najlepszą ofertę w możliwie jak najkrótszym czasie. Zaufaj specjalistom z MOTO-HOME i skorzystaj z naszych usług.

Zaufaj legalnie działającej firmie która cieszy się poparciem wśród klientów!

Wysoki standard obsługi klienta

Staramy się zachować jakoś obsługi na najwyższym poziomie o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów naszej firmy. Wszystkie usługi staramy się wykonywać z należytą starannością i zaangażowaniem, motoryzacja to nie tylko nasza praca lecz również nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług i profesjonalną obsługę na każdym szczeblu współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był zadowolony i polecał naszą firmę. Współpracujemy z osobami prywatnymi jak również firmami które chcą w szybkim czasie chcą pozbyć się floty swoich samochodów. Obsługa obejmuje wszystkie auta osobowe i dostawcze od 5000 zł do 200 000 zł, niezależnie od marki. Nasi fachowcy pomogą w wycenie realnej ceny sprzedaży twojego pojazdu. Nasza prowizja jest jedynym kosztem jaki ponosisz i następuje ona tylko w momencie sprzedaży pojazdu. Samochód jest przygotowany do sprzedaży przez profesjonalistów bez dodatkowych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt