Sprzedaż komisowa

Nie masz czasu na sprzedaż swojego auta a ceny w skupie nie są dla ciebie satysfakcjonujące? Ta oferta jest właśnie dla ciebie ! Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży samochodów proponujemy najlepsze warunki, jesteśmy liderem na rynku a nasz punk sprzedaży jest bardzo wysoko oceniany! Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz merytoryczne dzięki czemu transakcja w naszym komisie jest bezpieczna dla ciebie jak również nowego nabywcy twojego auta.

Dlaczego warto powierzyć sprzedaż samochodu naszym specjalistom?

  • przygotowanie twojego auta do sprzedaży (mycie, pranie, woskowanie) jest w cenie prowizji
  • prowizja jest ustalana indywidualnie na poziomie 5-10% od ceny pojazdu (minimum 1000 zł)
  • umowa komisowa trwa 30dni jeśli auto nie zostanie sprzedane nie ponosisz żadnych kosztów

Sprzedaż pojazdu na własną rękę jest trudna

Sprzedaż samochodu w obecnym momencie kiedy rynek jest bardzo nasycony nie jest prosta, potencjalny nabywca ma bardzo duży wybór w zakupie swojego nowego auta przez co przygotowanie samochodu do sprzedaży i profesjonalna obsługa są bardzo ważne. Współpracujemy z wszystkimi największymi portalami ogłoszeniowymi w Polsce, udostępniamy sprzedawane pojazdy na: naszej stronie www, Fanpage na Facebooku, MarketPlace FB, Grupy FB, Google Moja Firma, YouTube, Instagram.

Zaufaj legalnie działającej firmie która cieszy się poparciem wśród klientów!

Wysoki standard obsługi klienta

Staramy się zachować jakoś obsługi na najwyższym poziomie o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów naszej firmy. Wszystkie usługi staramy się wykonywać z należytą starannością i zaangażowaniem, motoryzacja to nie tylko nasza praca lecz również nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług i profesjonalną obsługę na każdym szczeblu współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był zadowolony i polecał naszą firmę. Współpracujemy z osobami prywatnymi jak również firmami które chcą w szybkim czasie chcą pozbyć się floty swoich samochodów. Obsługa obejmuje wszystkie auta osobowe i dostawcze od 5000 zł do 200 000 zł, niezależnie od marki. Nasi fachowcy pomogą w wycenie realnej ceny sprzedaży twojego pojazdu. Nasza prowizja jest jedynym kosztem jaki ponosisz i następuje ona tylko w momencie sprzedaży pojazdu. Samochód jest przygotowany do sprzedaży przez profesjonalistów bez dodatkowych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt