×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Kłodzko

  Naszym klientom oferujemy korzystne warunki w zakresie skupu auta na terenie Kłodzka i okolic. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem w branży motoryzacyjnej, dlatego możemy zaproponować szybką i bezpieczną transakcje. Główną siedzibą naszej firmy jest Poznań, gdzie założyliśmy firmę i nadal realizujemy profesjonalne usługi. Z czasem nasza działalność zyskała sympatię i zaufanie wielu klientów, dlatego wychodząc naprzeciw zainteresowaniu znacznie rozszerzyliśmy działalność o kolejne miasta.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Kłodzku

  Do współpracy zachęcamy firmy, jak i klientów indywidualnych, niezależnie od stanu technicznego i wizualnego samochodu, od marki i ważnej dokumentacji potwierdzającej stan ubezpieczenia i przeglądu. Interesuje nas każdy pojazd osobowy i dostawczy. Skupujemy samochody w Kłodzku, zapewniając atrakcyjne stawki i satysfakcjonujące rozwiązania. Do każdej transakcji dołączamy umowę, która stanowi podstawę do uregulowania formy prawnej i wyrejestrowania pojazdu. Gwarantujemy najlepszą obsługę i korzystne warunki. Nasi klienci cenią nas za szczerość i uczciwość podczas każdego zlecenia.

  Skup aut - Kłodzko

  Firma Moto-Home oferuje klientom usługi nie tylko na terenie Poznania, ale również wielu innych miast, gdzie z powodzeniem realizujemy naszą działalność. Prowadzimy skup aut w mieście Kłodzko, od klientów prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Jako doświadczeni przedsiębiorcy, którzy od lat są obecni na rynku branży motoryzacyjnej możemy zagwarantować współpracę na najwyższym poziomie. Zapewniamy korzystne warunki sprzedażowe. Całkowicie minimalizujemy czas poświęcony na wycenę i realizację usługi. Szybkość wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu wiemy co robimy i jesteśmy w stanie robić to bardzo szybko.

  Zajmujemy się skupem aut w Kłodzku o różnym stanie technicznym. Jeśli masz auto, które nie nadaje się do użytku, jest powypadkowe lub jest inny powód, który powoduje odstawienie pojazdu do garażu, to zapraszamy do nas! Oferujemy cenę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Wartość samochodu jest szacowana na podstawie stanu, jednakże ostateczna kwota jest ustalana indywidualnie. Kompleksowa obsługa, odbiór pojazdu z dowolnego miejsca oraz potwierdzenie transakcji to niewiele z zalet, które wynikają ze współpracy z naszą firmą.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Naszym atutem jest doświadczenie i profesjonalizm

  Dlaczego tak wiele osób wybiera nasz skup aut Moto-Home? Ponieważ jesteśmy godni zaufania, rzetelni oraz doświadczeni. Działamy na terenie miejscowości Kłodzko i nie tylko. Jesteśmy elastyczni i dojeżdżamy do klienta w celu dokonania oględzin. Sprzedaż samochodu do skupu aut jest o wiele łatwiejsza niż myślisz! Zadzwoń – umówmy się na spotkanie i oględziny auta. Możemy zaproponować naprawdę konkurencyjne warunki oraz minimum formalności. Wyróżnia nas profesjonalizm. Sprawdź sam!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.