×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Zgorzelec

  Niezależnie od miejsca zamieszkania zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ Moto-Home stale rozwija swoją działalność i dążymy do realizacji usług na terenie całego kraju. Dziś możemy zaproponować Państwu skup aut również na terenie miasta Zgorzelec. Działamy w oparciu o jasne i przejrzyste zasady, dzięki którym nasi klienci czują się bezpiecznie i mają szanse na pozbycie się samochodu na korzystnych warunkach. Klientom gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim bezpieczną transakcję. Wystawiamy fakturę lub podpisujemy umowę oraz wypłacamy gotówkę.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Zgorzelcu

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem udało nam się zgromadzić zespół, który na każdym etapie zlecenia pomoże Państwu i zawsze służy fachową poradą. Ofertę adresujemy do klientów prywatnych i firm zlokalizowanych na terenie Zgorzelca, którzy są zainteresowani ofertą skupu aut. Szybka i bezproblemowa transakcja pozwoli na oszczędzenie czasu i zyskanie zastrzyku gotówki.

  Skup aut - Zgorzelec

  Zgorzelec to jeden z obszarów, gdzie proponujemy skup aut na bardzo korzystnych warunkach. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się pozbyć swojego pojazdu niezależnie od przyczyn. Nie wymagamy ważnego ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego. Najważniejsze jest dla nas by klient był zadowolony z przeprowadzonej transakcji, dlatego oferujemy korzystne warunki cenowe i szybko przeprowadzoną usługę. Doskonale wiemy, że czas to pieniądz, dlatego działamy kompleksowo, ale bardzo sprawnie.

  Znamy rynek i wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci. Gwarantujemy korzystne warunki skupu aut na terenie Zgorzelca. Gotówka, faktura i odbiór pojazdu to tylko niektóre z zalet wynikających ze współpracy z naszą firmą. Cenimy sobie uczciwe i rzetelne podejście do klienta. Wiemy, że najważniejsze dla każdego klienta jest znaleźć firmę, która bez dodatkowych opłat i prowizji wyceni samochód zgodnie z wartością stanu technicznego. Nasi fachowcy wykonują profesjonalną wycenę.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Tylko sprawne auta? Nie!

  Twoje auto nie musi być sprawne, abyś mógł oddać je do naszego skupu. Przyjmujemy auta także powypadkowe i uszkodzone. Co więcej, nie muszą nawet posiadać ważnego przeglądu technicznego oraz OC. Po dokonaniu oględzin samochodu będziemy mogli określić, ile jest wart biorąc pod uwagę jego cenę rynkową oraz naszą prowizję. Jeśli samochód będzie wymagał ewentualnej naprawy, również i to będzie decydowało o końcowej cenie. Jednego jednak możesz być pewien: zadowolenia z transakcji! Skup aut Moto-Home działający także w mieście Zgorzelec czeka na Twój kontakt.

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.