×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Oborniki Wielkopolskie

  Polacy coraz częściej wymieniają samochody, pozbywając się swoich starych aut. Dotyczy to także mieszkańców Obornik Wielkopolskich. Z myślą o nich firma Moto-Home poszerza swoją działalność o profesjonalny skup pojazdów w Obornikach. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość naszych usług. Kupimy od Ciebie każde auto, nawet takie które wymaga napraw mechanicznych czy blacharskich jedyny warunek to opłacalność naprawy jak również późniejsza bezpieczna eksploatacja. Skup aut powypadkowych to tylko jeden z kierunków naszej działalności. Skupujemy również samochody sprawne, bez względu na ich markę i typ. Na terenie Obornik Wlkp trudno o znalezienie drugiej firmy oferującej tak atrakcyjne warunki skupu.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Obornikach Wielkopolskich

  Sprzedając samochód w naszym skupie w Obornikach Wielkopolskich, masz pewność, że transakcja będzie satysfakcjonująca dla obu stron. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne stawki, nawet jeśli Twoje auto nie jest w najlepszym stanie. Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel? Chcesz sprzedać swoje stare auto, by dołożyć do kupna nowego samochodu? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz – przyjedziemy do Ciebie na terenie Obornik Wlkp., dokonamy rzetelnej wyceny stanu pojazdu i zapłacimy gotówkę od ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.