×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Środa Wielkopolska

  Jako legalnie działająca firma prowadząca skup aut w Poznaniu skupujemy pojazdy nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale także w mieście Środa Wlkp. Wychodzimy naprzeciw wszystkim klientom ze Środy Wielkopolskiej, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swój samochód, bez tracenia cennego czasu na wystawianie ogłoszeń w sieci i poszukiwanie nabywcy na własną rękę.Nasz skup aut w Środzie Wlkp. odkupuje nie tylko pojazdy zadbane i w dobrym stanie wizualnym, ale także samochody mocno zniszczone, skorodowane, a nawet bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Ponadto przyjmujemy auta dostawcze, sportowe, zabytkowe oraz historyczne.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Środzie Wielkopolskiej

  Jako sprawdzony i legalnie funkcjonujący skup aut na terenie miasta Środa Wlkp., klientów z województwa wielkopolskiego obsługujemy w ciągu dwudziestu czterech godzin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, szybko i rzetelnie wyceniamy pojazdy wszystkich marek, a przy każdej transakcji przekazujemy umowę lub fakturę VAT, dokument, który jest niezbędny do wyrejestrowania bądź zarejestrowania samochodu.

  Cena, jaką możemy zaproponować w naszym skupie aut w Środzie Wlkp. jest uzależniona od wielu różnych czynników. Nie wyceniamy samochodów przez telefon czy Internet. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować klientom jak najbardziej korzystną cenę. Oferujemy atrakcyjne warunki zarówno na skup aut używanych w dobrym stanie technicznym, jak i na pojazdy uszkodzone oraz powypadkowe. Auta niesprawne znajdujące się na terenie Środy Wlkp. możemy odebrać własną lawetą.

  Czekamy na Twój telefon! +48 880 805 804

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.