×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup Motocykli

  Nasza firma oferuje również kompleksową obsługę w zakresie: skup motocykli, quadów oraz skuterów dzięki doświadczeniu w branży oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowników nasza wycena jest rzetelna i uczciwa.

  Interesują nas pojazdy wszystkich marek, zajmujemy się również takimi które wymagają inwestycji lub są po wypadku.

  Jak wygląda odsprzedaż motoru, quada czy motocykla naszej firmie ?

  1. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, podczas rozmowy pracownik ustala informację na temat rocznika, stanu oraz marki oferowanego sprzętu, zazwyczaj prosi o kilka zdjęć w celu dokładniejszej wyceny.

  2. W ciągu maksymalnie godziny pracownik oddzwania z wstępną propozycją cenową która nie ulega zmianie jeśli stan oferowanego pojazdu jest w takim stanie jak udało się ustalić za pomocą informacji oraz zdjęć.

  3. Od razu po akceptacji przez klienta oferowanej ceny, ustalamy datę oględzin i odbioru sprzętu, podczas oględzin pracownik weryfikuje stan oraz pochodzenie pojazdu jeśli wszystko się zgada płaci gotówką i zabiera pojazd naszym transportem.

  Dlaczego warto sprzedać swój sprzęt naszej firmie ?

  • pieniądze otrzymasz „od ręki" GOTÓWKĄ
  • brak ukrytych opłat, wycena dojazd do klienta i wszystkie opłaty związane z zakupem opłatą skarbową, pokrywa nasza firma. Klient nie podnośni żadnych opłat jeśli nie zdecyduje się na naszą cenę.
  • wszystkie formalności załatwiamy w możliwie jak najkrótszym czasie aby sprzedaż była szybka i bezproblemowa, zazwyczaj transakcje realizowane są w ten sam dzień w który klient skontaktuje się z naszą firmą.
  • rezygnujemy z polisy OC dzięki czemu sprzedający otrzymuje zwrot nadpłaconej składki

  Skontaktuj się z nami wycena jest zupełnie za darmo i do niczego nie zobowiązuje!

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.