Skup Motocykli

Nasza firma oferuje również kompleksową obsługę w zakresie: skup motocykli, quadów oraz skuterów dzięki doświadczeniu w branży oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowników nasza wycena jest rzetelna i uczciwa. Interesują nas pojazdy wszystkich marek, zajmujemy się również takimi które wymagają inwestycji lub są po wypadku.

Jak wygląda odsprzedaż motoru, quada czy motocykla naszej firmie ?

1. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, podczas rozmowy pracownik ustala informację na temat rocznika, stanu oraz marki oferowanego sprzętu, zazwyczaj prosi o kilka zdjęć w celu dokładniejszej wyceny.

2. W ciągu maksymalnie godziny pracownik oddzwania z wstępną propozycją cenową która nie ulega zmianie jeśli stan oferowanego pojazdu jest w takim stanie jak udało się ustalić za pomocą informacji oraz zdjęć.
3. Od razu po akceptacji przez klienta oferowanej ceny, ustalamy datę oględzin i odbioru sprzętu, podczas oględzin pracownik weryfikuje stan oraz pochodzenie pojazdu jeśli wszystko się zgada płaci gotówką i zabiera pojazd naszym transportem.

Dlaczego warto sprzedać swój sprzęt naszej firmie ?

– pieniądze otrzymasz „od ręki" GOTÓWKĄ
– brak ukrytych opłat, wycena dojazd do klienta i wszystkie opłaty związane z zakupem opłatą skarbową, pokrywa nasza firma. Klient nie podnośni żadnych opłat jeśli nie zdecyduje się na naszą cenę.
– wszystkie formalności załatwiamy w możliwie jak najkrótszym czasie aby sprzedaż była szybka i bezproblemowa, zazwyczaj transakcje realizowane są w ten sam dzień w który klient skontaktuje się z naszą firmą.
– rezygnujemy z polisy OC dzięki czemu sprzedający otrzymuje zwrot nadpłaconej składki

Skontaktuj się z nami wycena jest zupełnie za darmo i do niczego nie zobowiązuje !
    BenzynaDieselGAZHybryda

    pojazd do napraw technicznychpojazd ma ważne badanie techniczne oraz OCpojazd do napraw blacharsko lakierniczych


    Zadzwoń

    880-805-804