×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Lubin

  Moto-home to firma z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy skup aut w mieście Lubin, proponujemy transakcje oparte na zaufaniu i bezpieczeństwie. Oferujemy płatność gotówką lub przelewem, w zależności. Ponadto nasi klienci mają zagwarantowane pisemne potwierdzenie transakcji w formie umowy lub faktury VAT. Oferta naszej firmy jest skierowana dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Odkupujemy samochody osobowe i dostawcze używane w stanie dobrym, jak i te, które są uszkodzone. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się ze szczegółami. Nasi fachowcy pozostają do dyspozycji klientów.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Lubinie

  Obszarem naszej działalności jest głównie zachodnia Polska, jednakże naszym celem jest stałe doskonalenie i rozszerzanie usług o kolejne miasta. Znamy branżę motoryzacyjną od podszewki, ponieważ samochody to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Ze skupu aut w Lubinie korzystają klienci, którzy cenią sobie profesjonalizm i rzetelność. Fachowe usługi, które proponujemy są chętnie polecane przez naszych klientów, ponieważ wiedzą oni, że każde zlecenie traktujemy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.

  Skup aut - Lubin

  Nasza firma działa na rynku od wielu lat, jednakże wciąż rozwijamy działalność, tak aby nasi klienci mogli współpracować z profesjonalistami. Branża motoryzacyjna jest nam bardzo dobrze znana, co umożliwia nam prowadzenie interesów w oparciu o realne warunki i doświadczenie na rynku sprzedaży i skupu aut. Nasza siedziba główna mieści się na terenie Poznania, jednakże skupujemy auta również w Lubinie.

  Klientom możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego oferujemy bezproblemową i szybką transakcje, która będzie nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim korzystna. Atrakcyjne ceny oraz potwierdzenie sprzedaży, to podstawa, by zapewnić naszym klientom najlepszą ofertę. Prowadzimy skup samochodów na terenie Lubina od wielu lat, a klienci chętnie korzystają z naszych usług ponownie lub polecają nas swoim znajomym.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Masz firmę? Przyjmiemy Twój samochód!

  Chcesz sprzedać samochód firmowy? Nic trudnego! Nasz skup aut Moto-Home działający też na terenie miasta Lubin zaproponuje Ci korzystną cenę za samochód, z której z pewnością obie strony będą zadowolone. Ponadto, gwarantujemy też minimum formalności, które załatwiamy za Ciebie.

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.