×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Auto kosmetyka Poznań - wielkopolska

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej oferuje najwyższej klasy usługi z zakresu kosmetyki samochodowej. Przygotujemy twoje auto do sprzedaży lub odświeżymy abyś mógł cieszyć jego blaskiem przez następne lata. Kosmetyka pojazdów wszystkich marek: pranie, woskowanie, polerowanie, mycie tanio i profesjonalnie.

  Sprawdź ceny naszych usług!


  Oprócz standardowych pakietów kosmetycznych, oferujemy również wyodrębnione z pakietów usługi dodatkowe takie jak: Polerowanie lakieru one step, trójetapowe polerowanie lakieru, polerowanie oraz konserwacja reflektorów. Poniżej znajduje się bardziej szczegółowy opis każdej z usług. Nasze doświadczenie na rynku samochodowym pozwala na realizacje usług z zakresu Auto kosmetyka Poznań na najwyższym poziomie, wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością i zaangażowaniem.

  Myjnia samochodowa Poznań to pojęcie bardzo rozległe i mało precyzyjne nasza firma dokładnie wyszczególnia i precyzuje wszystkie swoje usługi dzięki czemu grono zadowolonych klientów ciągle wzrasta. Przygotowanie auta do sprzedaży to niewątpliwie bardzo ważny aspekt który pozwoli uzyskać możliwie jak największą cenę sprzedający często o tym zapominają dzięki czemu twoje ogłoszenie i oferta będą bardziej atrakcyjne. Wiele firm oferujących w Poznaniu Auto Detailing sprzedaje podobne usługi, lecz nasza oferta jest zdecydowanie bardziej korzystna, preferujemy również rozwiązania budżetowe. Pamiętaj że czyszczenie samochodu jest również bardzo ważne ze względów higienicznych jak również reprezentacyjnych. Pamiętaj jeśli interesuje cię: Mycie auta Poznań skorzystaj z MOTO-HOME.

  Gwarancja zadowolenia

  Gwarantujemy kompleksowe podejście do każdego klienta i satysfakcje z oferowanych usług w zakresie auto detailingu jak i pozostałych w ofercie. Uważamy zadowolenie klientów oraz pozytywne recenzje jako bardzo ważny aspekt działania naszej firmy. Nasze usługi profesjonalnego czyszczenia pojazdów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również firm które potrzebują kompleksowo przygotować auto do sprzedaży. Nasz zespół oferuję solidnie wykonanie usług mycia pojazdów, polerowania i woskowania lakieru, prania tapicerki oraz szereg innych usług dopasowanych indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każde auto wyjechało od nas odmłodzone i odświeżone.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.