×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Oława

  Do naszej firmy zgłaszają się klienci, którzy posiadają auto powypadkowe, w złym stanie technicznym lub chcą się pozbyć sprawnego samochodu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców miasta Oława. Prowadzimy skup aut osobowych i dostawczych. Oferujemy atrakcyjne ceny dopasowane do indywidualnych potrzeb i stanu technicznego, a także przejrzyste warunki transakcji. Wystawiamy umowy kupna-sprzedaży, które gwarantują bezpieczeństwo i satysfakcje. Jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym zespołem, Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którzy cenią sobie uczciwość.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Oławie

  Na rynku motoryzacyjnym działamy od wielu lat, oferując kompleksowe usługi w zakresie skupu samochodów na terenie Oławy i w okolicznych miejscowościach. Samochody od zawsze stanowiły dla nas fascynujący temat, a dziś czerpiemy radość z wykonywanych obowiązków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów staramy się rozwijać naszą działalność o kolejne usługi, by zagwarantować naszym klientom profesjonalizm na każdym obszarze działalności. Priorytetem pozostaje dla nas fachowa i profesjonalna obsługa.

  Skup aut - Oława

  Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie, to one nas motywują, dlatego wciąż rozwijamy naszą działalność. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednakże skup aut prowadzimy w Oławie, Wrocławiu, Wałbrzychu oraz wielu innym miastach zlokalizowanych na terenie Polski. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Skupujemy auta osobowe i dostawcze, stan techniczny, marka oraz ważne OC nie są dla nas przeszkodą.

  Naszą specjalnością jest skup samochodów w Oławie. Klienci cenią nas za profesjonalną obsługę i kompetencje. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie umiejętności niezbędnych do błyskawicznej wyceny, która opiera się na rzetelności i kompleksowej obsłudze. Bierzemy pod uwagę stan auta i na tej podstawie podajemy konkretną stawkę, którą oferujemy naszym klientom. Transakcja przebiega uczciwie i bezpiecznie. Gwarantujemy potwierdzenie sprzedaży w formie umowy lub faktury VAT, tak by klient miał pewność, że skup jest legalny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Jaką kwotę mogę otrzymać za swój samochód?

  Ostateczna wycena zależna jest od kilku elementów. Jest to m.in. cena rynkowa Twojego samochodu, jego obecny stan techniczny a także ewentualne naprawy, które będą już przez nas wykonywane i nasza prowizja. Możemy jednak zagwarantować, że transakcja będzie satysfakcjonująca dla dwóch stron. Płacimy około 30-40 gr od każdego kg masy własnej pojazdu, która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym. Nie musisz posiadać ważnego OC i przeglądu technicznego, ale auto musi być kompletne. Skup aut Moto-Home w mieście Oława – zapraszamy do kontaktu!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.