×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Bolesławiec

  Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, którą udało nam się zgromadzić przez lata doświadczenia na terenie Wielkopolski. Dzięki rozwojowi i inwestycji w kolejne projekty z powodzeniem udaje nam się realizować działalność na obszarze miasta Bolesławiec, gdzie prowadzimy skup aut osobowych i dostawczych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm, w szczególności dyspozytorni taksówek, czy też szkół świadczących usługi w zakresie szkolenia nauki jazdy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Bolesławcu

  Skupujemy samochody w Bolesławcu niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego (poza autami przeznaczonymi do likwidacji). Każdy odkupiony pojazd jest przez nas traktowany indywidualnie, dlatego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzetelnie przeprowadzoną wycenę w oparciu o wiedzę, doświadczenie naszych fachowców oraz przede wszystkim na podstawie stanu auta. Oferujemy bezpieczne, legalne i korzystne warunki sprzedażowe. Atrakcyjna cena, faktura VAT oraz gotówka od ręki to podstawowe elementy, które cieszą naszych klientów chętnie korzystających z naszych usług zarówno na obszarze Wielkopolski, jak i województwa dolnośląskiego.

  Skup aut - Bolesławiec

  Prowadzimy skup aut na terenie Bolesławca, gdzie interesują nas samochody dostawcze i osobowe o różnym stanie technicznym. Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany przez naszych fachowców. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę oraz rzetelnie przeprowadzoną transakcje. Nasie klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalnie przeprowadzoną usługę. Odkupujemy również samochody, które nie posiadają ważne ubezpieczenia OC lub przeglądu technicznego. Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym przedsiębiorstwem, który od lat cieszy się zaufaniem wielu klientów.

  Do naszego skupu aut w Bolesławcu zapraszamy wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i terminowość wykonanego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży motoryzacyjnej możemy zagwarantować szybką i sprawną wycenę samochodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość negocjacji ceny, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowolenia ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami wszystkich tych, którzy chcieliby odsprzedać swoje auto.

  Czekamy na Ciebie! +48 880 805 804

  Skup aut, któremu możesz zaufać

  Dlaczego skup aut Moto-Home jest tak ceniony przez klientów m.in. w mieście Bolesławiec? Ponieważ wyróżnia nas elastyczność i dbałość o klienta. Interesują nas samochody wszystkich marek. Ponadto, oferujemy naszym klientom także sprzedaż samochodów w cenach od 1 000 zł do 30 000 zł. Wyróżnia nas duże doświadczenie, dlatego możemy sprzedawać wyselekcjonowane pojazdy w dobrych cenach. Chcesz kupić lub sprzedaż auto? Skontaktuj się z nami!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.