Skup aut sprawnych - szybko i bezpiecznie:

Zastanawiasz się jak odbywa się transakcja skupu samochodów w naszej firmie ?

Najszybszą i najczęściej wybieraną możliwością zrealizowania transakcji jest odwiedzenie naszego punktu w Poznaniu, oględziny oraz finalizacja transakcji trwają zazwyczaj kilkanaście minut, po załatwieniu formalności zapewniamy darmowy transport do domu na terenie Poznania i okolic.

Jeśli nie masz czasu lub możliwości przyjazdu do naszego biura, oferujemy dojazd do klientów na terenie nawet całej Europy wystarczą tylko skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub za pomocą formularza, po zebraniu niezbędnych informacji oraz kilku zdjęć pojazdu dokonujemy wyceny telefonicznej. Gdy tylko zaakceptujesz naszą propozycję, zjawimy się w najszybszym możliwym terminie, nawet tego samego dnia.

Płacimy gotówką, zapewniamy zwrot polisy OC/AC, zaoszczędź czas i pieniądze korzystając naszych usług.

Zadzwoń! +48 880 805 804

Skup aut - Poznań Wielkopolska

Szeroki obszar działania i szybki kontakt

Nasza firma obsługuje wszystkie dzielnice Poznania główna siedziba znajduje się na ul. Szczepankowo lecz dojeżdżamy również na: Rataje, Grunwald, Wilda, Łazarz, Dębiec, Winogrady, Piątkowo, Naramowice, Sołacz, Winiary, Strzeszyn, Ławica, Starołęka, Śródka, Podolany, Głuszyna, Zawady oraz wszystkie inne dzielnice Poznania oraz okolice. Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnej obsłudze transakcje realizujemy nawet w ciągu 1h od momentu kontaktu z naszą firmą!
    BenzynaDieselGAZHybryda

    pojazd do napraw technicznychpojazd ma ważne badanie techniczne oraz OCpojazd do napraw blacharsko lakierniczych


    Zadzwoń

    880-805-804