Skup aut sprawnych- szybko i bezpiecznie

Oferta naszej firmy obejmuje m.in. skup aut niezależnie od marki samochodu, bez zbędnego tracenia czasu na ogłoszenia, dodatkowe formalności, a nawet dojazd. Przyjedziemy do Ciebie na terenie całego miasta Poznania oraz woj. wielkopolskiego i od ręki otrzymasz gotówkę za samochód. Nasza wycena jest rzetelna polega na wycenie auta poprzez wartość rynkową po odjęciu naszej prowizji oraz ewentualnych napraw pojazdu.

Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych. Skupujemy także samochody bez opłat (OC i przegląd)

Wystarczy wykręcić numer: 880 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)

Formularz sprzedaży

* indicates required field

Zapraszamy również bezpośrednio do naszego biura znajdującego się w mieście Poznań i przedstawić nam swoją propozycje transakcji. Skupem aut zajmujemy się już wiele lat, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do sprawy.

Nasza firma każdego klienta traktuje indywidualnie, u nas istnieje możliwość negocjacji cen, sprzedaj bezpiecznie i szybko auto naszej firmie, bez ogłoszeń i tracenia czasu.

Go to Top