Skup aut Wielkopolska

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, prowadzimy sprawdzony skup aut używanych w Poznaniu, którego obszarem działalności jest cała Wielkopolska. Wszystkim klientom proponujemy legalne i sprawne transakcje, płatność gotówką bądź przelewem na konto oraz umowę/fakturę VAT. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych.Nasz skup aut w Wielkopolsce odkupuje nie tylko pojazdy używane w dobrym stanie technicznym, ale także samochody uszkodzone, rozbite, skorodowane oraz powypadkowe. Interesują nas także auta bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Do naszego skupu aut na terenie województwa wielkopolskiego przyjmujemy praktycznie wszystkie marki i roczniki, w tym także pojazdy sprowadzane, np. z Niemiec czy Anglii.

Jako profesjonalny auto skup, którego głównym obszarem działalności jest województwo wielkopolskie, możemy poszczycić się doskonałą znajomością realiów branży motoryzacyjnej. Dzięki temu każdy samochód przeznaczony do auto skupu jest realnie wyceniany przez naszych rzeczoznawców, którzy są w stanie niezwykle precyzyjnie oszacować wartość zarówno auta osobowego, jak i dostawczego czy motocyklu.

Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

Skup aut Wielkopolska

Cała Wielkopolska – skup aut, samochodów używanych

Prowadzony przez nas skup samochodów zlokalizowany na terenie Wielkopolski świadczy ponadto fachowe usługi związane z kasacją pojazdów wszystkich marek, pozostając do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie odebrać Twój samochód bądź złom niezależnie od tego, w jakiej miejscowości na terenie Wielkopolski się znajdujesz.

Nasz skup samochodów używanych działa głównie w Poznaniu i okolicznych miejscowościach takich jak Swarzędz, Gniezno, czy Środa Wlkp., jednak terenem naszej codziennej pracy jest całe województwo wielkopolskie.

Wystarczy wykręcić numer: 880 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)

Zadzwoń

880-805-804