×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup aut Śrem

  Jeśli mieszkasz na terenie miejscowości Śrem i szukasz firmy, która zaoferuje Ci skup aut na atrakcyjnych warunkach, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Firma Moto-Home oferuje swoim klientom skup samochodów sprawnych i uszkodzonych. Skupujemy auta od klientów indywidualnych oraz firm, dbając o to, by proponowane przez nas ceny usatysfakcjonowały naszych klientów. Zapewniamy atrakcyjne stawki, które z pewnością czynią naszą firmę jednym z liderów śremskiego rynku motoryzacyjnego. Biorąc pod uwagę fakt, jak czasochłonna może być sprzedaż auta przy wykorzystaniu portali internetowych, skup samochodów jest dziś realną i atrakcyjną alternatywą.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Śremie

  Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm. Śrem jest miastem, na terenie którego nasze usługi cieszą się szczególną popularnością. Z pewnością wpływ na to mają atrakcyjne ceny skupu aut. Jeśli poszukują Państwo skupu samochodów, który zapłaci tyle, ile w rzeczywistości wart jest Państwa pojazd, trudno o lepszy wybór.

  Skup aut – Śrem. Zapraszamy do kontaktu!

  Dlaczego to właśnie nasz skup aut cieszy się tak dużym uznaniem wśród szerokiej grupy naszych Klientów pochodzących ze Śremu? Powodów jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługują oferowane przez nas uczciwe ceny, dzięki czemu otrzymujesz pewność, że transakcja nie okaże się dla Ciebie stratna. Co więcej, sprzedaż auta w skupie to także duża oszczędność czasu. Od momentu przyjechania do tego miejsca, do momentu otrzymania zapłaty mija bardzo mało czasu, co jest szczególnie istotne dla osób, które chcą jak najszybciej sprzedać samochód i otrzymać za niego gotówkę.

  Jeżeli więc mieszkasz na terenie Śremu i poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś sprzedać swój samochód w korzystnej cenie, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasz skup aut cieszy się nieustannie rosnącą popularnością, co nas bardzo cieszy. Jesteśmy miejscem godnym zaufania, które oferuje uczciwe ceny, dlatego też nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś!

  Skontaktuj się z nami! +48 880 805 804

  Jaka jest cena za kilogram?

  Moto-Home – skup aut działający również na terenie miejscowości Śrem oferuje około 30-40 gr od każdego kilograma masy własnej pojazdu, która jest wpisana w dowód rejestracyjny. Auto w chwili odbioru musi być kompletne i posiadać komplet dokumentów z wyjątkiem aktualność przeglądu i ubezpieczenia. Jeśli nie posiadasz aktualnego OC i przeglądu nic nie stoi na przeszkodzie! Takie auto również przyjmujemy w naszym skupie, podobnie jak powypadkowe i uszkodzone. Czekamy na kontakt!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.