×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup samochodów Wałbrzych

  Na rynku działamy od wielu lat, oferując profesjonalne usługi obejmujące skup samochodów osobowych i dostawczych na terenie miasta Wałbrzych i w okolicznych powiatach. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego staramy się rozwijać naszą działalność, aby jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania i proponować rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

  Zadzwoń teraz! +48 880 805 804

  Skorzystaj z formularza!

  Kontakt

  Skupujemy samochody w Wałbrzychu

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. Obszar naszej działalności pokazuje, że nie boimy się wyzwań, a odległość nie stanowi dla nas problemu. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednakże skup aut prowadzimy też w Wałbrzychu, Wrocławiu oraz wielu innym miastach Polski. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami wszystkich tych, którzy mają samochód, którego chcieliby się pozbyć.

  Skup samochodów - Wałbrzych

  Naszą specjalnością jest skup samochodów w Wałbrzychu i okolicach. Od wielu lat, z powodzeniem działamy w branży w dużych miastach Polski zachodniej. Klienci chwalą nas za profesjonalną obsługę i kompetencje. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie umiejętności niezbędnych do błyskawicznej wyceny, która opiera się na twardych faktach. Pod uwagę bierzemy stan auta i na tej podstawie podajemy konkretną stawkę, którą oferujemy naszym klientom. Transakcja przebiega uczciwie i bezpiecznie.

  Z naszą pomocą skutecznie zaoszczędzisz czas. Jeśli jesteś z Wałbrzycha i szukasz firmy skupującej auta zgłoś się do nas. Odkupimy od Ciebie auto sprawne i to , które jest w nieco gorszym stanie. Nie dbamy o OC, dlatego jeśli samochód nie jest ubezpieczony, również może trafić pod nasze skrzydła. Do każdego klienta podchodzimy, jak do partnera biznesowego. Oferujemy bezpieczną transakcję i przejrzyste warunki sprzedaży, brak ukrytych opłat i prowizji. Naszym atutem są niewątpliwie atrakcyjne stawki cenowe. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w Wałbrzychu i innych miastach, na terenie których działamy.

  Zadzwoń! +48 880 805 804

  Czy mogę oddać na skup sprawne auto?

  Mitem jest, że do skupów aut trafiają tylko auta powypadkowe i uszkodzone. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz już jeździć swoim obecnym samochodem ale nie chcesz też tracić czasu na jego sprzedaż na własną rękę oferta, jaka przygotował dla Ciebie skup samochodów Moto-Home działający na terenie miasta Wałbrzych i nie tylko, będzie satysfakcjonująca. Dzięki nam nie musisz sam szukać kupca. Załatwimy za Ciebie formalności i zaproponujemy dobrą cenę. To się opłaca!

  Skup Aut

  Skup aut obejmuje zarówno pojazdy sprawne jak i uszkodzone, te po wypadkowe oraz do poprawek blacharskich i lakierniczych

  Skup Motocykli

  Skup motocykli, skuterów, quadów obejmuje sprzęty bez wkładu finansowego jak również te które takiego wkładu wymagają.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.