Skup Motocykli Zabytkowych

Jeśli chcesz szybko i sprawnie odsprzedać swój motocykl zabytkowy, motocykl lub motorower, zapoznaj się niezwłocznie z ofertą naszej firmy MOTO – HOME. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, kwalifikacjach i umiejętnościach rzetelnej wyceny pojazdu naszych pracowników. Przyjmujemy sprzęt bez względu na markę czy stan techniczny.

Jak wygląda odsprzedaż motocykl czy motorower w naszej firmie ?

Odsprzedaż motocyklu naszej firmie przebiega kilkuetapowo. Najpierw należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i przedstawić najważniejsze informacje o danym pojeździe. Pracownik firmy zapyta się o jego markę, rocznik oraz stan. Dobrze jest dostarczyć również aktualne zdjęcia odprzedawanego sprzętu, gdyż pomogą one w przeprowadzeniu wyceny.

Nie dłużej niż po godzinie od pierwszej rozmowy z klientem, nasz pracownik oddzwania do niego i wystosowuje ofertę kupna. Proponowana cena nie ulegnie zmianie, jeśli przedstawione zdjęcia oddawały rzeczywisty wygląd i stan techniczny pojazdu.

Jeśli klient zgodzi się na naszą ofertę, pracownik firmy MOTO – HOME umawia się z nim na oględziny i odbiór pojazdu. Podczas spotkania weryfikuje zgodność ze zdjęciami i opisem oraz bezpośrednio wypłaca gotówkę klientowi.

Dlaczego warto sprzedać swój zabytkowy motocykl w naszej firmie?

 • natychmiastowa wypłata gotówki
 • całkowicie darmowa wycena, która nie zobowiązuje do odsprzedaży motocykla
 • brak dodatkowych kosztów, nasza firma pokrywa wszelkie opłaty związane z zakupem pojazdu i jego transportem
 • odstępujemy od polisy OC, dzięki czemu klient otrzymuje zwrot nadpłaconej składki
 • ekspresowa realizacja umowy kupna – sprzedaży, najczęściej cały proces jest przeprowadzany w ciągu jednego dnia
  BenzynaDieselGAZHybryda

  pojazd do napraw technicznychpojazd ma ważne badanie techniczne oraz OCpojazd do napraw blacharsko lakierniczych


  Zadzwoń

  880-805-804