×

  Zostaw nam swój numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, gdy biuro będzie czynne.

  Skup Motocykli Zabytkowych

  Jeśli chcesz szybko i sprawnie odsprzedać swój motocykl zabytkowy, motocykl lub motorower, zapoznaj się niezwłocznie z ofertą naszej firmy MOTO – HOME. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, kwalifikacjach i umiejętnościach rzetelnej wyceny pojazdu naszych pracowników. Przyjmujemy sprzęt bez względu na markę czy stan techniczny.

  Jak wygląda odsprzedaż motocykla czy motoroweru w naszej firmie ?

  Odsprzedaż motocyklu naszej firmie przebiega kilkuetapowo. Najpierw należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i przedstawić najważniejsze informacje o danym pojeździe. Pracownik firmy zapyta się o jego markę, rocznik oraz stan. Dobrze jest dostarczyć również aktualne zdjęcia odprzedawanego sprzętu, gdyż pomogą one w przeprowadzeniu wyceny.

  Nie dłużej niż po godzinie od pierwszej rozmowy z klientem, nasz pracownik oddzwania do niego i wystosowuje ofertę kupna. Proponowana cena nie ulegnie zmianie, jeśli przedstawione zdjęcia oddawały rzeczywisty wygląd i stan techniczny pojazdu.

  Jeśli klient zgodzi się na naszą ofertę, pracownik firmy MOTO – HOME umawia się z nim na oględziny i odbiór pojazdu. Podczas spotkania weryfikuje zgodność ze zdjęciami i opisem oraz bezpośrednio wypłaca gotówkę klientowi.

  Dlaczego warto sprzedać swój zabytkowy motocykl w naszej firmie?

  • natychmiastowa wypłata gotówki
  • całkowicie darmowa wycena, która nie zobowiązuje do odsprzedaży motocykla
  • brak dodatkowych kosztów, nasza firma pokrywa wszelkie opłaty związane z zakupem pojazdu i jego transportem
  • odstępujemy od polisy OC, dzięki czemu klient otrzymuje zwrot nadpłaconej składki
  • ekspresowa realizacja umowy kupna – sprzedaży, najczęściej cały proces jest przeprowadzany w ciągu jednego dnia

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.