Ubezpieczenia Poznań – Szczepankowo

UBEZPIECZENIE OC / AC / NWW / MAJĄTKOWE

W roku 2021r. nasza firma weszła we współprace z marką CUK ubezpieczenia, która działa na terenie całej Polski i posiada już 500 placówek. Wówczas staliśmy się jednym z punktów franczyzowych i świadczymy usługi dystrybucji ubezpieczeń na terenie Poznania i okolic. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych, a dokładniej określając są to produkty :

-Komunikacyjne : OC, AC, NNW, assistance, ubezpieczenie szyb i opon

-Majątkowe : ubezpieczenie domu i mieszkania, domku letniskowego, domu w budowie, nagrobka

-Turystyczne : ubezpieczenie kosztów leczenia, assistance w podróży, ubezpieczenie bagażu, OC w podróży

-Życiowe : świadczenie w razie śmierci, uszczerbek na zdrowiu w razie wypadku, niezdolność do pracy, zabezpieczenie bliskich i kredytu, świadczenie szpitalne

-Zdrowotne : prywatna opieka medyczna, medyczny assistance

-Firmowe : ubezpieczenie firmy i floty, OC przewoźnika, ochrona prawna

-Motocykla : AC motocykla, NNW, ubezpieczenie akcesoriów motocyklowych i stroju

– Roweru : OC, casco rowerowe, NNW, ubezpieczenie bagażu

Najlepszy broker ubezpieczeniowy w Poznaniu!

Jeśli szukasz ubezpieczenia, które zapewni maksymalną ochronę twojego życia lub mienia a przy tym chcesz zapłacić jak najmniejszą składkę i czuć się bezpiecznie wystarczy, że skontaktujesz się z naszym wykwalifikowanym doradcą, który wykona badanie twoich potrzeb i dopasuję ofertę twojego ubezpieczenia w kilka minut, nawet bez wychodzenia z domu. Zależy nam na komforcie i bezpieczeństwie klienta, szczególnie w obecnych czasach dlatego,  zawieranie polis ubezpieczeniowych zdalnie jest u nas proste i odbywa się nawet w klika minut. Oczywiście chętnych klientów zapraszamy serdecznie do naszego biura w Poznaniu które znajduje się na ul. Szczepankowo 149 gdzie zawsze czeka na Państwa miła obsługa i aromatyczna kawa.

Kalkulowanie oferty zawsze odbywa się na zasadzie porównywania ofert z aż 21 towarzystw ubezpieczeniowych, niezależnie czy szukasz pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenia nieruchomości lub firmy, czy chcesz ubezpieczyć życie swoje oraz zabezpieczyć bliskich, dopasujemy każdy rodzaj ubezpieczenia do wymagań i możliwości finansowych naszych klientów a wymienione niżej towarzystwa pomogą nam dobrać ofertę do twoich potrzeb.

W naszej ofercie ubezpieczenia:

ALLIANZ

-ALLIANZ ŻYCIE

-BENEFIA

-COMPENSA

-CONCORDIA

-GENERALI

-WIENER

-ERGO HESTIA

-INTERRISK

-AXA UBEZPIECZENIA

-LINK4

-MTU, MTU24

-PROAMA

-WARTA/HDI

-WARTA ŻYCIE

-YOU CAN DRIVE

-PZU

-TUW

-TUZ

 

Ponadto tylko u nas możesz liczyć na specjalne rabaty korzystając z innych naszych ofert np. kupując u nas samochód lub motocykl możesz liczyć na specjalną ofertę i kompleksową usługę bez zmartwień o formalności.

Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Poznaniu lub do kontaktu telefonicznego.

Znajdziemy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie!
Zadzwoń już teraz: 61 307 12 21