Pomoc w zakupie auta Poznań i cała wielkopolska

Sprawdzenie auta przed zakupem to bardzo ważny element bezpiecznej transakcji, każdy samochód po kilku lub kilkunastu latach użytku ma różnego rodzaju mniejsze lub większe wady. Oferowana przez naszą firmę pomoc w zakupie samochodu pozwoli na świadomą transakcję, która w przyszłości zaprocentuje zmniejszeniem kosztów eksploatacji pojazdu. Sprzedający często zasłania się niewiedzą, brakiem umiejętności oraz wiedzy z zakresy mechaniki pojazdowej, czego skutkiem mogą być bardzo kosztowe naprawy. Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Skup aut – Komis samochodowy – Sprzedaż samochodów – Kosmetyka samochodowa posiada bardzo obszerną wiedzę dzięki której uchronisz się przez zakupem auta w stanie niezgodnym z opisem.

Działamy na terenie miasta Poznań i okolic

Znalezione przez ciebie auto znajduje się w obszarze obsługiwanym przez naszą firmę? Nie czekaj zamów telefonicznie fachową ocenę techniczną oferowanego na ogłoszeniu samochodu! Obsługujemy takie miejscowości jak: Luboń, Swarzędz, Kórnik, Komorniki, Przeźmierowo, Gądki, Suchy Las, Koziegłowy, Czerwonak, Puszczykowo.

Nasza oferta skierowana jest do klientów którzy:

  • nie posiadają fachowej wiedzy w branży motor
  • znalezione auto znajduję się w dalekiej odległości od miejsca pobytu
  • nie posiadają czasu na oględziny samochodu we własnym zakresie

Doradztwo samochodowe to usługa z której warto skorzystać, jeśli nie jesteś specjalistą z branży a wiedza którą posiadasz na temat samochodów ogranicza się do programów telewizyjnych i poradników internetowych powinieneś zlecić usługę: inspekcja auta przed zakupem Poznań dzięki której unikniesz niepotrzebnych „przepychanek” ze sprzedawcą a co najważniejsze kupisz swoje nowe auto świadomie i bezpiecznie.

Wysoki standard obsługi klienta

Staramy się zachować jakoś obsługi na najwyższym poziomie o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów naszej firmy. Wszystkie usługi staramy się wykonywać z należytą starannością i zaangażowaniem, motoryzacja to nie tylko nasza praca lecz również nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Gwarancja zadowolenia

Zakup nowego samochodu często wiąże się ze stresem i problemami, dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście i zadowolenie z naszych usług zarówno w oferowanej usłudze pomocy w zakupie i we wszystkich pozostałych. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupione przez naszych klientów auta były w 100% sprawdzone a ceny adekwatne do stanu i modelu pojazdów. Nasz zespół oferuje pomoc w fachowych oględzinach pojazdu a także pomoże w zorganizowaniu transportu. Nasze usługi pozwolą Państwu uniknąć dodatkowych kosztów, zaoszczędzić czas a także niepotrzebnego stresu. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie a wszelkie wymagania i potrzeby stoją zawsze na pierwszym miejscu.

Skontaktuj się z nami

Kontakt