Auta do 15 tysięcy złotych

Jak wybrać dobre auto, szczególnie jeżeli nasz budżet jest ograniczony? Konto bankowe nie jest przecież z gumy, zatem jeżeli na zakup możemy przeznaczyć maksymalnie 15 tysięcy złotych to tego musimy się trzymać. Nie ma więc mowy o żadnych dodatkowych kosztach wynikających z nabycia niesprawnego samochodu. Jakie auta w tym zakresie cenowym można nabyć i gdzie ich szukać? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

15 tysięcy złotych

Najlepsze auta do 15 000 złotych

Nie jest łatwo znaleźć samochód za 15 000 złotych. Jest to bowiem kwota, w której można pokusić się na zakup lepszego samochodu, jednak trzeba bardzo uważać na to, aby nie zostać oszukanym. Popularne sztuczki, jak obcinanie przejechanych kilometrów na liczniku, bardzo często spotykane są właśnie przy sprzedaży aut w tych widełkach cenowych. Warto zatem sprawdzić samochód u mechanika przez dokonaniem zakupu. Są jednak samochody w tej cenie, na które możemy patrzeć ufniej, ponieważ 15 000 złotych to ich obecna wartość rynkowa. Należą do nich:

  • Honda Civic VII,
  • Citroen C4,
  • Opel Astra GTC,
  • Volvo C30,
  • Audi A3,
  • Ford Focus.

Gdzie szukać dobrych samochodów używanych?

Możemy szukać na Internecie bądź jeździć po różnych punktach, które oferują takie pojazdy. Jeżeli nam się nie spieszy to istnieje również opcja, że na ulicy wpadniemy na fajne auto z ogłoszeniem sprzedaży. Wówczas można zadzwonić na podany numer i umówić się na oglądanie samochodu oraz sprawdzenie jego stanu technicznego. Jednak niepodważalnie jednym z najlepszych pomysłów jest skorzystanie z usług skupu aut, którego działalność opiera się właśnie na kupnie i sprzedaży aut używanych. Takie miejsca oferują ogromny wybór, fachową poradę i są pewnym źródłem (szczególnie jeżeli skup ma dobre opinie).

Skup aut – co to jest?

Jak wyżej, skupy funkcjonują w sposób prosty, aczkolwiek genialny, a co najlepsze – opłacalny dla wszystkich stron. Firmy takie odkupują auta używane od osób prywatnych. Zazwyczaj po niższych cenach, niż wartość rynkowa, jednak w zamian oferują oszczędność czasu sprzedającego. W jaki sposób? Otóż to pracownik skupu przyjeżdża obejrzeć samochód, ocenić jego stan techniczny i wartość, a po podaniu wyceny i dobiciu targu bierze na siebie wszelkie formalności związane z jego sprzedażą. Sprzedawca musi tylko wykonać telefon, odpowiedzieć na kilka prostych pytań i udostępnić wszystkie dokumenty samochodu. Resztą zajmuje się skup a cały proces odbywa się zazwyczaj maksymalnie w trzy dni. Skup, gdy już zakupi auto, przygotowuje je do sprzedaży. Pojazd jest odkurzany, myty i solidnie odświeżany, aby był zachęcający dla potencjalnych klientów. Następnie auto wystawione zostaje na sprzedaż i czeka na swojego nowego nabywcę. Oczywiście skup, aby również zarobić, sprzedaje samochód po cenie wyższej niż cena zakupu, jednak oscylującej w granicach realnej wartości rynkowej auta. Zyskują zatem wszyscy – sprzedawca samochodu oszczędza czas, skup zarabia pieniądze, kupiec auta otrzymuje natomiast atrakcyjną ofertę nabycia pojazdu.

Moto-Home, czyli solidna firma

Poznań jest siedzibą jednego z najlepszych skupów w Polsce. Został on bowiem założony z pasji do motoryzacji i dzięki niej się również rozwijał. W tej chwili Moto-Home oferuje najlepsze samochody używane w rewelacyjnych cenach. Zakupić tam można z resztą nie tylko auta, ale również inne pojazdy, takie jak quady, skutery, czy motocykle. Każda z tych maszyn jest jednak bardzo wysokiej jakości, sprawdzona pod względem technicznym i przygotowana do sprzedaży przez profesjonalistów. Oprócz skupu i sprzedaży pojazdów Moto-Home oferuje także inne usługi, takie jak auto-kosmetyka oraz sprzedaż tanich ubezpieczeń (majątkowych, OC, AC).

Auta do 15 tysięcy złotych mogą być świetnym nabytkiem, jeżeli tylko poszukamy w odpowiednich miejscach i zaufamy właściwym osobom. Skup aut daje nam możliwość zakupu dobrych aut w rozsądnych cenach od zaufanych ludzi. Czy będziemy zadowoleni? To zależy od tego czy mądrze wybierzemy firmę, z której usług zamierzamy skorzystać. Wielkopolska firma Moto-Home jest jednak doskonałą propozycją.

Szukasz samochodu do 15 tyś zł?
Zadzwoń teraz!
 +48 880 805 804

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *