Skup aut uszkodzonych

Oferta naszej firmy obejmuje skup aut przeznaczonych do kasacji (na części) wszystkich marek. Dzięki tej ofercie nie stracą Państwo czasu na tworzenie ogłoszeń, formalności oraz zbędne dojazdy. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie do Ciebie na terenie całego miasta Poznania oraz woj. wielkopolskiego. Pieniądze otrzymasz od ręki. Nasza firma płaci około 30-40 gr od każdego kg masy własnej pojazdu, która jest wpisana w dowód rejestracyjny. Auto w chwili odbioru musi być być kompletne i posiadać komplet dokumentów z wyjątkiem aktualność przeglądu i ubezpieczenia.

Skup aut obejmuje również pojazdy sprawne oraz powypadkowe, oczywiście obowiązują wtedy inne warunki, szczegóły można znaleźć na odpowiednich podstronach.

Wystarczy wykręcić numer: 888 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)

Firma Moto-Home zaprasza bezpośrednio do odwiedzenia swojego biura w Poznaniu w celu przedstawienia nam swojej oferty transakcji. Skupem pojazdów do kasacji zajmujemy się już przez wiele lat, posiadamy duże doświadczenie i wiedzę, dlatego można nam zaufać. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zwracamy uwagę na wszystkie wymagania jakie stawia przed nami klient. U nas istnieje możliwość negocjacji cen. Z nami sprzedaż swój samochód szybko, bez ogłoszeń i tracenia czasu.

Go to Top