Skup aut powypadkowych

Nasza oferta obejmuje skup aut powypadkowych wszystkich marek, bez tracenia czasu na zbędne formalności, ogłoszenia oraz dojazdy. Przyjedziemy do Ciebie na terenie Poznania oraz całej wielkopolski, od ręki otrzymasz pieniądze za samochód. Nasza wycena opiera się o cenę rynkową pojazdy po odjęciu naszej prowizji oraz kosztów naprawy, auta które posiadają uszkodzone elementy jezdne i nie nadają się do dalszej naprawy traktujemy jako złom, płacimy około 30-40gr od każdego KG masy własnej pojazdy z dowodu rejestracyjnego.

Skup aut obejmuje również pojazdy sprawne oczywiście na innych warunkach, szczegóły na odpowiednich podstronach.

Wystarczy wykręcić numer: 880 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)

Moto-Home to firma, która swoje biuro posiada w stolicy Wielkopolski. Poznań to główny obszar działania naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w celu przedstawienia nam swojej oferty związanej z sprzedażą auta powypadkowego. Dzięki naszej ofercie skupu pojazdów rozbitych lub powypadkowych unikną Państwo utratę czasu i konieczności organizowania spotkań z potencjalnymi kupcami. Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie na rynku motoryzacyjnym.

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby transakcja przebiegła szybka a uzyskana cena była satysfakcjonując. Każdy klient ma inne wymagania, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Z nami można negocjować ceny.

Go to Top