Pomoc drogowa

Oferujemy usługi z zakresu transportu pojazdów na terenie całej Europy, dzięki rozeznaniu w branży i współpracy z najlepszymi firmami w Poznaniu nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe na odpowiednim sprzęcie wysokiej klasy sprzęcie. Zaufaj profesjonalnej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży!

Twój pojazd stoi na drodze uszkodzony i nie wiesz co dalej?

Zadzwoń! +48 880 805 804

Wypadek ? - Laweta Poznań

Brałeś udział w wypadku i potrzebujesz Lawety nasza ekipa na terenie Poznania i okolic pojawi się w ciągu kilkunastu minut, usunie twój pojazd z problematycznego miejsca i przetransportuje do dowolnego warsztatu lub serwisu. Pamiętaj aby swoje auto powierzyć profesjonalnej firmie z odpowiednim sprzętem i doświadczeniem!

Transport samochodów na terenie całej Europy

  • Planujesz zakup nowego samochodu i nie masz możliwości transportu we własnym zakresie?
  • Potrzebujesz transportu swojego klasyka na wystawę?
  • transportujemy samochodu uszkodzone
  • transportujemy: motocykle, quady, skutery, maszyny budowlane

Zadzwoń przyjedziemy i twój problem rozwiążemy!

Transportujemy samochody oraz inne pojazdy na terenie całej Europy i nie tylko, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania, Austria, Szwajcaria – dla nas to nie problem!

Wysoki standard obsługi klienta

Staramy się zachować jakoś obsługi na najwyższym poziomie o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów naszej firmy. Wszystkie usługi staramy się wykonywać z należytą starannością i zaangażowaniem, motoryzacja to nie tylko nasza praca lecz również nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksową i szybką obsługę na każdej płaszczyźnie naszego działania. Nasze profesjonalne usługi pomocy drogowej pozwolą bez stresu przetransportować auto po wypadku komunikacyjnym jak i przewieźć bezpiecznie auto przez granice, na terenie całej Europy. Cechuje nas dynamiczne podejście do każdego klienta w zakresie pomocy drogowej jak i innych oferowanych usług. Spełniamy wymagania naszych klientów i dopasowujemy się do potrzeb każdego indywidualnie. Oferujemy jednorazowe usługi oraz możliwość stałej współpracy na korzystnych warunkach oraz konkurencyjne ceny bez dodatkowych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt