Swarzędz – skup samochodów

 

Nasz skup aut używanych i powypadkowych obejmuje swoim działaniem obszar całego województwa wielkopolskiego, a zwłaszcza takie miasta, jak Poznań oraz Swarzędz. Odkupujemy zarówno pojazdy w dobrym stanie technicznym, jak i samochody zniszczone oraz bez ważnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Oferta naszego skupu samochodów jest skierowana głównie do firm oraz do klientów indywidualnych z miasta Swarzędz.

Procedura sprzedaży pojazdu poprzez nasz skup aut w Swarzędzu jest bardzo prosta. Nasi pracownicy szybko i fachowo dokonują wycen samochodów, a dodatkowo są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem bądź wyrejestrowaniem auta. Do każdej transakcji jest przygotowywana faktura VAT lub umowa kupna-sprzedaży.

Jako sprawdzony skup samochodów działający na terenie miasta Swarzędz, odkupujemy nie tylko pojazdy zadbane i sprawne technicznie, ale również auta skorodowane, mocno zniszczone oraz powypadkowe. Do naszego skupu samochodów w Swarzędzu chętnie przyjmujemy także modele sportowe, auta dostawcze oraz motocykle. Jesteśmy zainteresowani pojazdami wszystkich marek, ale najlepiej płacimy za auta wyprodukowane po 2000 roku. Nasz skup aut zlokalizowany w mieście Swarzędz chętnie odkupi od Państwa również samochody historyczne oraz zabytkowe.

W branży motoryzacyjnej działamy od kilku lat, a nasz skup aut w Swarzędzu cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów z całej Wielkopolski. Jako profesjonaliści działamy w pełni kompleksowo, pozostając do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu. Wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą auta w najbliższym czasie zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu samochodów znajdującego się w dogodnym miejscu na terenie miasta Swarzędz.

Wystarczy wykręcić numer: 880 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)

Go to Top