Gniezno – skup samochodów

 

Chociaż prowadzony przez nas skup aut jest zlokalizowany w mieście Poznań, to obszarem naszej działalności jest również miasto Gniezno. Skupujemy samochody bez względu na stan techniczny i wizualny, zarówno od firm, jak i od klientów indywidualnych z Gniezna. Za każdy odkupiony pojazd oferujemy gotówkę do ręki bądź przelew na konto.Nasz skup aut działający na obszarze miasta Gniezno, stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych osób, które chcą szybko, legalnie i bezproblemowo sprzedać swój samochód. Odkupujemy zarówno pojazdy w dobrym stanie technicznym, jak i auta skorodowane, zniszczone oraz bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.
Do naszego skupu aut w Gnieźnie przyjmujemy także samochody dostawcze oraz motocykle.Jako sprawdzony skup samochodów na terenie miasta Gniezno prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Wszystkim naszym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem bądź zarejestrowaniem pojazdu. Każda transakcja zrealizowana w naszym skupie samochodów w Gnieźnie to gwarancja otrzymania faktury VAT lub umowy kupna-sprzedaży, stosownego dokumentu potwierdzającego sprzedaż pojazdu.
Nasz skup samochodów w Gnieźnie pozostaje do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu. W razie potrzeby jesteśmy w stanie przysłać do Państwa lawetę po odbiór auta uszkodzonego, skorodowanego bądź powypadkowego.Jako doświadczony skup aut na terenie miasta Gniezno stawiamy na profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość przeprowadzanych transakcji, ciesząc się uznaniem wśród klientów z całej Wielkopolski.

Wystarczy wykręcić numer: 880 805 804 (10:00-22:00 PN-ND)Go to Top